بهترین متخصص واریس اصفهان | دکتر خوب واریس اصفهان

بهترین متخصص واریس اصفهان

وریدهای واریسی یک مشکل عروقی شایع هستند که ممکن است نیاز به مشاوره و درمان پزشکی داشته باشند. اصفهان، به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران، دارای انواع متخصصان و پزشکان متعددی است که در زمینه واریس و علم عروق فعالیت می‌کنند. انتخاب بهترین متخصص واریس در اصفهان می‌تواند تأثیر مستقیمی بر کیفیت درمان و بهبود شما داشته باشد.

دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل رشته اینترونشنال کاردیولوژی در ۱۳۹۱ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه شهید پزشکی بهشتی و دوره دستیاری را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است در حال حاضر بیمارستان‌های غرضی وسینا مشغول به کار و ارائه خدمات می باشد.

بیوگرافی دکتر مهرداد طاهریون:

 • دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل ۱۳۷۵ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نزدیک بیست و اندی سال است که در حوزه درمان مشغول به ارائه خدمات می باشد. پزشک با تجربه و علاقه مند به شغل و حرفه‌اش می باشد و برای آموزش و ارتقاء سطح علمی و کیفیت ارائه خدمات خود پیوسته در کنگره های بین المللی علمی شرکت می کند.
 • دکتر مهرداد طاهریون ارائه سخنرانی در کنگره های داخلی و بین المللی دارد.
 • دکتر مهرداد طاهریون از سال ۱۳۹۰ وارد رشته اینترونشنال کاردیولوژی گردید و خدماتش را از طریق آنژیوپلاستی عروق کرونر و محیطی انجام می دهد.
  بیمارانی که گرفتگی و تنگی عروق کرونر یا محیطی دارند با مراجعه به ایشان تحت آنژیو پلاستی و استنت گذاری قرار گرفته اند و بهبود یافته اند.
 • دکتر مهرداد طاهریون  در مرکز قلب تهران دوره مقدماتی و پیشرفته واریس درمانی و لیزر و اسکلروتراپی را گذرانده و در حال حاضر در حال ارائه این خدمات نیز به بیماران عزیز میباشند.

بهترین متخصص واریس اصفهان | دکتر خوب واریس اصفهان

ویژگی‌های بهترین متخصص واریس در اصفهان: راهنمایی برای انتخاب پزشک

در ادامه، ویژگی‌هایی که یک متخصص واریس باید داشته باشد، برای راهنمایی شما در انتخاب پزشک مناسب بررسی می‌شوند.

تخصص و تجربه

یک متخصص واریس باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه درمان وریدهای واریسی باشد. بررسی تحصیلات و تجربه کاری پزشک می‌تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که او دارای مهارت‌های لازم برای معالجه وریدهای واریسی شما است.

گواهینامه‌ها و مجوزها

از مهمترین ویژگی‌های یک متخصص واریس، داشتن گواهینامه‌ها و مجوزهای لازم برای انجام این نوع جراحی‌ها و درمان‌هاست. مطمئن شوید که پزشک انتخابی شما دارای مجوز از سازمان‌های پزشکی معتبر در ایران است.

تجهیزات و فناوری مدرن

بهترین متخصص واریس باید از تجهیزات و فناوری مدرن در تشخیص و درمان استفاده کند. اطمینان حاصل کنید که مطب یا بیمارستانی که پزشک از آن استفاده می‌کند، دارای تجهیزات به‌روز و بهداشتی است.

ارتباط برقرار

یک متخصص واریس باید بتواند ارتباط مؤثری با بیماران برقرار کند و به آنها توضیح دهد که درمان‌ها و روش‌های مورد استفاده چگونه عمل می‌کنند. پزشک باید به بیماران وقت کافی اختصاص دهد تا به سوالات و نگرانی‌های آنها پاسخ دهد.

نظم و انضباط

یک متخصص واریس باید دقت و نظم بالایی داشته باشد. این ویژگی‌ها در تشخیص و درمان دقیق و موثر وریدهای واریسی بسیار مهم هستند.

ارزیابی‌ها و بازخوردها

قبل از انتخاب پزشک، نظرات و بازخوردهای دیگران را در مورد او بررسی کنید. تجربیات دیگران می‌تواند به شما در انتخاب پزشک مناسب کمک کند.

نتیجه‌گیری

انتخاب بهترین متخصص واریس در اصفهان می‌تواند کلید بهبود و تسهیل درمان وریدهای واریسی شما باشد. با رعایت ویژگی‌های مطرح شده و مشورت با پزشکان مختلف، می‌توانید تصمیم بهتری برای درمان این مشکل پزشکی بگیرید و به بهبودی رسیدگی کنید. همچنین، همیشه به اهمیت پیروی از راهنمایی‌های پزشکی در طی درمان توجه کنید.

بیماری واریس چیست؟

بروز بیماری واریس یک بیماری پیش رونده است که با گذشت زمان وضعیت وخیم‌تری پیدا می‌کند و می‌تواند منجر به بروز پیامدهای خطرناک و حتی مرگ‌آوری مانند زخم واریس در پاها و لخته شدن خون در سیاهرگ‌ها شود. بیماری واریس و نیز علائم سایر بیماری‌های عروقی باید توسط یک پزشک متخصص عروق مورد ارزیابی و درمان قرار بگیرد.

پزشکان متخصصی با تخصص‌های مختلف وجود دارند که قادر به درمان بیماری واریس هستند. اما متخصصین و جراحان عروق بهترین پزشکانی هستند که می‌توان برای درمان این عارضه به آنان مراجعه کرد. اگر می پرسید که برای درمان واریس به چه متخصصی مراجعه کنیم؟ در ادامه به پرسش شما پاسخ خواهیم داد.

پزشکان با تخصصهای زیر برای درمان واریس مناسب هستند و دکتر درمان واریس به شمار می روند:

 • بهترین متخصص قلب و عروق
 • بهترین جراح عروق
 • بهترین متخصص پوست
 • بهترین متخصص رادیولوژی

از بین تخصصهای بالا کدام یک رگهای واریسی را بهتر درمان می کند؟

اگر به دنبال بهترین تخصص برای درمان واریس هستید و در ذهنتان سوال” برای درمان واریس به چه متخصصی مراجعه کنیم؟” وجود دارد. بی تردیدبهترین پزشک متخصص قلب و عروق ،گزینه برتر در درمان واریس می باشد.متخصص قلب و عروق ،مهارت کامل در ارزیابی و تشخیص همه مشکلات و بیماریهای مربوط به رگهای بدن را دارد. واریس هم بیماری سیاهرگهای بدن هستند ودر حوزه تخصص بهترین پزشک قلب و عروق می باشد. شما برای درمان واریس می توانید با اطمینان کامل به دکتر مهرداد طاهریون مراجعه کنید.

دکتر متخصص قلب و عروق خوب بعد از معاینه دقیق شما از روشهای تصویربرداری مناسب مانند سونوگرافی داپلر عروق کمک می گیرد. اگر واریس های عنکبوتی روی پاهایتان دارید بعد از سونوگرافی داپلر ،بهترین متخصص قلب و عروق(دکتر درمان واریس) با توجه به اندازه واریس تصمیم میگیرد که از چه روشی برای درمان واریس شما استفاده کند.

بهترین متخصص واریس اصفهان | دکتر خوب واریس اصفهان

چنانچه قطر رگهای واریس کوچک یا متوسط باشند. متخصص واریس ،از مواد سفت کننده دیوار رگ واریسی استفاده میکند.به این روش تزریق مواد سفت کننده اصطلاحا اسکلروتراپی واریس گفته می شود. که به طور تخصصی و مطمین به وسیله دکتر درمان واریس انجام می شود.

بیشتر بخوانید: روش های تشخیص ، کنترل و درمان نوسان فشار خون

اگر اندازه رگهای واریسی بزرگتر باشد ،دکتر درمان واریس ازروش دیگری به نام لیزر واریس استفاده می کند. شما می توانید به منظور کسب آگاهی بیشتر درمورد درمان واریس با لیزر مقاله ی درمان واریس بااستفاده از لیزر را مطالعه نمایید. ممکن است بسته به نوع معاینه بهترین متخصص قلب و عروق تصمیم بگیرد که از روش آراف به عنوان درمان واریس شما استفاده شود.

صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان 

اگر بهترین متخصص قلب و عروق که دکتر درمان واریس است در معاینه شما به این نتیجه برسد که عمل جراحی لازم دارید شما را به جراح عروق مناسب معرفی خواهد کرد. مطمئنا تا به اینجا متوجه شده اید که برای درمان واریس به چه متخصصی مراجعه کنید.

بهترین جراح عروق ،در مواقعی که عمل جراحی برای درمان واریس لازم باشد توسط متخصص واریس به شما معرفی خواهد شد. معمولا واریسهای بسیار بزرگی که به درمانهای غیر جراحی پاسخ ندهند،جراحی می شوند.

متخصص های پوست ،در مواردی که واریسها بسیار کم وسعت و کوچک هستند. با روشهای تزریقی می توانند به شما کمک کنند . اگر رگهای واریسی پاهایتان ازارتان می دهد وقت را برای درمان واریس تلف نکنید .تاخیر در درمان واریس می تواند عواقب بدی داشته باشد .

واریس صورت

واریس صورت یک وضعیت نادر است که معمولاً به عنوان جزء از واریس‌های موضعی در نظر گرفته می‌شود. علائم آن می‌تواند متنوع باشد و از جمله وریدهای برجسته و پیچیده، درد و سنگینی، تورم و التهاب پوست می‌باشند. درمان واریس صورت ممکن است شامل استفاده از کرم‌ها و ژل‌ها، لیزر درمانی و در موارد شدیدتر، جراحی باشد. با مشاوره پزشک، بهترین روش درمانی برای هر فرد ممکن است تعیین شود.

واریس و ترومبوز عمیق وریدی (DVT)

دو مشکل عروقی شایع هستند که می‌توانند تأثیرات جدی بر سلامت فردی داشته باشند. یکی از روش‌های مؤثر برای مدیریت و پیشگیری از این مشکلات، استفاده از جوراب‌های طبی فشاری است. این جوراب‌ها به بهبود جریان خون در وریدها کمک کرده و از ایجاد لخته‌های خونی جلوگیری می‌کنند.

لینک های کاربردی: متخصص واریس اصفهان _ متخصص قلب اصفهان _ درمان واریس اصفهان / دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان در کلینیک 24
متخصص قلب اصفهان در دکترآف _ درمان واریس اصفهان در دکتراف
درمان واریس اصفهان در کلینیک 24 _ بهترین متخصص واریس اصفهان در کلینیک 24 _ متخصص قلب اصفهان در کلینیک 24

کانال آپارات دکتر مهرداد طاهریون را دنبال کنید

اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون (بهترین متخصص واریس اصفهان – متخصص قلب اصفهان) را دنبال کنید.

آشنایی بیشتر با دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری اینجا کلیک کنید.

 


مطالعه بیشتر :

ارتباط چاقی با بیماری‌های قلبی چیست؟

تاثیر چاقی بر بروز بیماری کرونر قلب

روش‌های خانگی کاهش علائم واریس

3 thoughts on “بهترین متخصص واریس اصفهان”

 1. پیش متخصص واریس اصفهان درمان اسکلروتراپی و تزریق واریس داشتم طی چند جلسه درمان خیلی رگ های واریسی پاهام بهتر شده و دردها و ورم پا کمتر شده

 2. جناب دکتر مهرداد طاهریون متخصص خوب واریس اصفهان توی جلسه معاینه رگ واریسی پا من برخورد بسیار مودبانه و مهربانانه در کمال متانت و احترام داشتند و روند درمان درمان واریس به خوبی برام توصیف کردند ممنونم ازشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *