پای متورم به دلیل مشکلات وریدی | بهترین متخصص واریس اصفهان

بررسی پای متورم به دلیل مشکلات وریدی

در این مطلب از سایت دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان پای متورم به دلیل مشکلات وریدی را مورد بررسی قرار می دهیم. تورم یک طرفه پا اغلب به دلیل مشکلات وریدی (مسائل مربوط به وریدها) ایجاد می شود. اینها می توانند وریدهای واریسی، ترومبوز ورید عمقی یا باریک شدن وریدهایی باشند که پاها را از خون خارج می کند. اما سایر دلایل غیر مرتبط با رگ می تواند شامل آرتریت، عفونت یا آسیب باشد. اگر تورم پاها دو طرفه باشد، ممکن است علت آن پزشکی مانند احتباس مایعات یا مربوط به بیماری‌های قلبی موجود باشد، اما ممکن است ماهیت وریدی نیز باشد.

برای درمان این عارضه، اکیداً سونوگرافی دوبلکس را توصیه می‌کنیم تا در وهله اول علت آن را شناسایی کنیم – خواه وریدهای واریسی، اسکار وریدها، ترومبوز ورید عمقی (DVT) یا انسداد یا باریک شدن رگ‌ها. گاهی ممکن است MRI یا سی تی اسکن بیشتر لازم باشد.

درمان واریس با میکرواسکلروتراپی به کمک مادون قرمز | بهترین متخصص واریس اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان

هنگامی که علت مشخص شد، تورم را می توان به روش های مختلفی از جمله استنت گذاری وریدهای مسدود شده درمان کرد. با استفاده از استنت های وریدی ونیتی و سینوسی پیشرفته، می توانیم خدمات بی نظیری را به بیماران ارائه دهیم. فناوری پیشرفته ای که با این نوع استنت ها استفاده می شود، انعطاف پذیری بهتری را امکان پذیر می کند و به ویژه در درمان بیماران مبتلا به “سندرم می ترنر” که در آن وریدها روی یکدیگر قرار می گیرند و باعث ناراحتی، تورم و حتی لخته شدن خون می شوند، موثر است.


مطالعه بیشتر 

درمان واریس با میکرواسکلروتراپی به کمک مادون قرمز

درمان رگهای واریسی با ویو تراپی

عوارض عدم درمان ورید های واریسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *