درمان رگهای واریسی با ویو تراپی | بهترین متخصص واریس اصفهان

چگونگی درمان رگهای واریسی با ویو تراپی

در این مطلب از سایت دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان درمان رگهای واریسی با ویو تراپی را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • Veinwave یک درمان انقلابی برای رگهای قرمز (نخ، عنکبوتی یا شکسته) روی پاها یا صورت است. این روش انعقاد حرارتی یک راه حل کامل است که موثر، کاملاً ایمن و نسبتاً بدون درد با حداقل کبودی موقت است و نتایج فوری و بدون عوارض جانبی ایجاد می کند.
  • یک سوزن ظریف روی رگ وارد می شود و در بیشتر موارد بلافاصله بدون کبودی ناپدید می شود. نیازی به بانداژ نیست.
  • Veinwave را می توان روی هر نوع رنگ پوستی اعمال کرد زیرا باعث از بین رفتن رنگدانه نمی شود. تمام رگ های عنکبوتی روی پاها و پاها و همچنین رگ های قرمز دردسرساز صورت را درمان می کند. Veinwave هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است.
  • Veinwave از انرژی مایکروویو برای درمان رگ‌های کوچک عنکبوت و نخ استفاده می‌کند. برای درمان بیشتر رگ‌های صورت و بینی و برخی رگ‌های عنکبوتی/ نخی پاها عالی است. بر خلاف لیزر ترانس درمال Veinwave برای اکثر انواع پوست (رنگدانه های مختلف مانند پوست مدیترانه ای زیتونی) استفاده می شود.

مزایای درمان ورید واریسی با چسب | متخصص قلب اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان

وین ویو تراپی چیست؟

وین ویو تراپی روشی جدید برای درمان رگ‌های عنکبوتی است و در درمان رگ‌های آسیب‌دیده کوچک در صورت بسیار مؤثر است. برای انجام این روش ، پزشک سوزن بسیار نازک را به لایه های بالایی پوست شما وارد می‌کند. این سوزن با استفاده از جریان‌های الکتریکی گرما تولید می‌کند و این حرارت باعث تخرین و انسداد فوری رگ‌های آسیب‌دیده می‌شود. اگر چنانچه رگ‌های عنکبوتی بسیار ریزی روی صورت خود دارید در این صورت استفاده از وین ویو تراپی بهترین گزینه درمانی پیش‌روی شماست.

در بسیاری از موارد ، دقیقه پس از درمان، رگ‌های عنکبوتی روی صورت از بین می‌روند. علاوه بر این، از آنجا که وین ویو تراپی جزء روش‌های درمانی با حداقل تهاجم است لذا بعید است که باعث ایجاد زخم در صورت شما شود. لازم به ذکر است که پس از انجام وین ویو تراپی هیچگونه از کار افتادگی به وجود نخواهد آمد و حتی در صورت تمایل می‌توانید در همان روز درمان به سر کار خود برگردید.


مطالعه بیشتر 

مزایای درمان ورید واریسی با چسب

کلاریوین وریدهای واریسی

درمان واریس با میکرواسکلروتراپی به کمک مادون قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *