تفاوت لیزر واریس با جراحی|بهترین متخصص واریس اصفهان | دکتر مهرداد طاهریون

تفاوت لیزر واریس با جراحی

تفاوت لیزر با جراحی آن است که بسیاری از بیماران اصولا نمیتوانند تحت جراحی واریس قرار گیرند ؛

که این مسئله دلایل گوناگونی دارد ؛ از جمله این که :

  • برخی بیماران مبتلا به نارسایی های قلبی و اختلالات شدید قلبی و عروقی می باشند که این مسئله سبب میشود این بیماران نتوانند تحت هیچ نوع جراحی از جمله : جراحی واریس قرار بگیرند ؛

درحالی که همین بیماران مبتلا به نارسایی های قلبی در کلینیک دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان به راحتی تحت درمان واریس با استفاده از لیزر قرار گرفته و به درمان کامل دست پیدا کردند .

  • از سوی دیگر بسیاری از بیماران مبتلا به چاقی های بسیار شدید میباشند و از انجایی که چاقی یکی از دلایل ایجاد واریس میباشد بسیاری از این بیماران همزمان با چاقی مبتلا به واریس های شدید نیز هستند .

این بیماران نمیتوانند به دلیل چاقی های شدید تحت جراحی قرار گیرند و از طرف دیگر وجود واریس حتی برای جراحی چاقی نیز خود یک عامل خطر ساز است که میتواند باعث ایجاد لخته های خونی و آمبولی ریه شود .

در چنین بیماران ، بیمارانی که چاقی های شدید دارند نیاز به درمان واریس با استفاده از روش های غیر جراحی میباشند تا بیماران از عوارض مختلف جراحی در امان بمانند.

در این صورت نیز لیزر واریس ارجعیت و برتری بسیار زیادی نبست به جراحی دارد؛ هرچند هماهنگونه که إشاره شد خود چاقی یکی ازعوامل مستعد کننده به ایجاد واریس میباشد .

درمان چاقی میتواند یکی از از اصول اساسی برای درمان واریس میباشد که البته در بیماران با چاقی های شدید و چاقی های مرضی فقط با استفاده از لیزر واریس ، RF واریس ، چسب واریس و سایر روش های درمان واریس که نیاز به بستری و بیهوشی ندارد انجام میپذیرد.

 

جهت اطلاع از خدمات واریس دکتر مهرداد طاهریون بهترین متخصص واریس اصفهان ، به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *