مزیت های روش اولتراسوند – اسکلروتراپی با فوم هدایت شده

بررسی مزیت های روش اولتراسوند – اسکلروتراپی با فوم هدایت شده

در این مطلب از سایت دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان مزیت های روش اولتراسوند – اسکلروتراپی با فوم هدایت شده را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • درمان سوراخ کلید
  • برای درمان واریس عود کننده مفید است
  • درمان سرپایی / مطب
  • درمان واریس با لیزر و رادیوفرکوئنسی
  • نسبتا ارزان

از آنجایی که روش‌های عملیاتی تهاجمی و برداشتن ورید منسوخ شده‌اند، طیف گسترده‌ای از درمان‌های پیشرفته را برای کمک به شرایط ورید واریسی ارائه می‌کنیم. یکی از راه‌هایی که می‌توان بیماران را با موفقیت درمان کرد، استفاده از درمانی به نام اسکلروتراپی فوم است.

کاندیدای نامناسب اسکلروتراپی | بهترین متخصص واریس اصفهان

روش انجام سریع

اسکلروتراپی فوم را می توان با کمک اولتراسوند و مادون قرمز انجام داد و معمولاً تحت بی حسی موضعی انجام می شود. محلولی مخلوط می شود که کف ایجاد می کند که جراح سپس آن را به ورید آسیب دیده تزریق می کند. از سونوگرافی برای هدایت تزریق به ناحیه صحیح و ساده کردن روش استفاده می شود.

صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان

واکنش فوری

واکنش به فوم فوری است، ورید را ملتهب می کند و خون را در ناحیه آسیب دیده بیرون می زند. چسبندگی فوم دیواره های رگ را می چسباند و در نهایت همه آن را با هم می بندد. در طی یک دوره زمانی ورید واریسی کوچک شده و در نهایت ناپدید می شود.

بانداژها بلافاصله پس از تزریق روی ساق پا گذاشته می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که دیواره‌های ورید در کنار هم قرار دارند و این باندها باید حدود 24 ساعت در جای خود باقی بمانند. بیماران اغلب مجبورند تا چند هفته پس از عمل برای کمک به بهبودی از جوراب های فشاری استفاده کنند.

متخصص واریس اصفهان یک برنامه کامل از کارهایی که باید پس از انجام این روش انجام شود ارائه خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که همه بیماران با موفقیت بهبود می یابند. مزیت بارز این نوع روش کاهش درد در مقایسه با جراحی های قدیمی است.


مطالعه بیشتر 

آشنایی با آمبولیزاسیون ورید لگن

درمان رگ های واریسی با میکرو فلبکتومی (MSA)

مقایسه نارسایی شریانی و وریدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *