درمان واریس و لنفادم | بهترین متخصص واریس اصفهان | درمان واریس اصفهان

درمان واریس

درمان واریس  بصورت تخصصی توسط دکتر مهرداد طاهریون متخصص واریس اصفهان به بیماران عزیز ارائه می شود.

در مقالات و تحقیقات مختلف ،علت واریس و ایجاد نارسایی های وریدی ،بکرات مورد بررسی قرار گرفته و علتهای گوناگونی برای ایجاد واریس برشمرده شده است که از جمله علل واریس میتوان به استعداد و سابقه خانوادگی وارثی ،ایستادن زیاد روی پا ،سابقه ترمبوز (dvt)(لخته خون )،سابقه حاملگی و… ،اشاره نمود ،در برخی حاملگی ها (بویژه در مواردی که جنین خیلی بزرگ است) میتوان روی وریدهای لگن و شکم فشار وارد کرده و با انسداد موقتی و حتی انسداد نسبی ورید ها ،تخلیه خون از طریق وریدهای پاها را کاهش میدهد. این امر باعث پرخون شدن رگهای پاها میشود که بدنبال ان دریچه های لانه کبوتری وریدهای پاها نارسا شده(نارسایی دریچه های لانه کبوتری) و وریدهای داخلی گشاد و گشادتر میشوند و نهایتا بدنبال ان نارسایی وریدی و واریس اتفاق می افتد.

خدمات دیگر : درمان واریس با لیزر

 

اقدامات درمانی لخته های عمقی | بهترین متخصص واریس اصفهان | درمان واریس اصفهان

 

تشخیص علل و علائم واریس

واریس زمانی اتفاق می افتد که رگ ها به درستی کار نمی کنند. وریدها دریچه های یک طرفه دارند که از جریان خون به عقب جلوگیری می کند. هنگامی که این دریچه ها از کار می افتند، خون به جای ادامه دادن به سمت قلب، در رگ ها شروع به جمع شدن می کند. سپس رگ ها بزرگ می شوند. رگهای واریسی اغلب پاها را تحت تأثیر قرار می دهند. رگ‌ های آنجا دورترین رگ‌ها از قلب شما هستند و گرانش جریان خون را به سمت بالا سخت ‌تر می‌کند. برخی از دلایل بالقوه واریس عبارتند از:

  • بارداری
  • یائسگی
  • سن بالای ۵۰ سال
  • ایستادن برای مدت طولانی
  • چاقی
  • سابقه خانوادگی واریس

علائم واریس

علائم اولیه رگ‌ های واریسی، رگ‌ های بد شکل به ‌شدت قابل مشاهده هستند که معمولاً روی پاها هستند. همچنین ممکن است درد، تورم، سنگینی و درد در اطراف یا اطراف وریدهای بزرگ شده داشته باشید. در برخی موارد، ممکن است دچار تورم و تغییر رنگ شوید. در موارد شدید، سیاهرگ ها می توانند به میزان قابل توجهی خونریزی کنند و زخم ایجاد شود.

تشخیص واریس توسط دکتر خوب واریس اصفهان با بهترین دستگاه ها و متد روز دنیا انجام می شود و مشاوره های لازم به بیمار جهت شروع درمان و کنترل بیماری ارائه می شود.

تشخیص واریس

پزشک شما احتمالاً پاها و وریدهای قابل مشاهده را در حالی که نشسته یا ایستاده اید برای تشخیص واریس معاینه می کند. آنها ممکن است از شما در مورد هر گونه درد یا علائمی که دارید بپرسند. همچنین ممکن است پزشک بخواهد برای بررسی جریان خون شما سونوگرافی انجام دهد. این یک آزمایش غیرتهاجمی است که از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می کند. این به پزشک شما اجازه می دهد تا نحوه جریان خون در رگ های شما را ببیند.

بسته به محل، یک ونوگرافی ممکن است برای ارزیابی بیشتر رگ های شما انجام شود. در طی این آزمایش، پزشک رنگ مخصوصی را به پاهای شما تزریق می کند و از ناحیه مورد نظر با اشعه ایکس عکس می گیرد. رنگ بر روی اشعه ایکس ظاهر می شود و به پزشک شما دید بهتری از نحوه جریان خون شما می دهد. آزمایشاتی مانند اولتراسوند یا وریدوگرافی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که اختلال دیگری مانند لخته شدن خون یا انسداد باعث درد و تورم در پاهای شما نمی شود.

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب دکتر به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون متخصص درمان واریس با لیزر


سایر خدمات :

اسکلروتراپی و تزریق واریس

رادیوفرکوئنسی – RF

درمان واریس لگن- واریس دست و پا

اقدامات درمانی لخته های عمقی

اسکلروتراپی مویرگهای عنکبوتی

آنژیوپلاستی و استنت وریدی

درمان واریس بروش اسکلروتراپی